9 відгуків
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Спасибо за заказ. В связи с новогодними каникулами Ваш заказ будет обработан и отправлен после 7 января.

+380 (68) 095-47-25
Гардероб ЮА

ВАРІАНТИ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ НА БАЛКОНІ

Чим краще ми систематизуємо зберігання на балконі, тим більше різноманітних речей зможемо там вмістити. У цьому зв'язку дуже рекомендується використовувати спеціальні меблеві рішення або хоча б саморобні ящики і найпростіші стелажі.

Серед можливих варіантів зберігання на балконі:

1) Підвісні полиці і шафки – вимагають досить великого простору, але з їх допомогою можна розмістити і інструменти, і кімнатні рослини, і спортивний інвентар.
2) Стелажі – з ДСП, пластику або металу – відповідний і ергономічний варіант – в залежності від максимального навантаження на стелажах можна розмістити абсолютно все – аж до великогабаритної техніки або коліс.
3) Ящики і контейнери для зберігання – підійдуть, насамперед, для зберігання овочів і фруктів.
4) Металеві системи зберігання – при правильному виборі матеріалу цілком придатні для використання навіть на незасклених балконах і лоджіях. Легко збираються і вміщують велику кількість предметів різного виду і призначення.

Системи зберігання на балконі

Наиболее оптимальный способ размещения металлической системы хранения на балконе – создание компактной конструкции с подбором комплектующих, подходящих для тех предметов, которые вы хотите «переселить» на балкон. Например,

1) если вы собираетесь хранить на балконе тяжелый инструмент, выбирайте металлические полки с нагрузкой до 50 кг;
2) если хотите расположить на балконе овощи и фрукты, непременно воспользуйтесь сетчатыми и мелкосетчатыми выдвижными корзинами;

3) кімнатні квіти можна розташувати, організувавши багаторівневий стелаж з простих сітчастих полиць;
4) сітчасті металеві полиці також підійдуть для зберігання техніки та спортивного інвентарю – вони володіють достатньою максимальним навантаженням для цієї мети;
5) якщо засклений балкон збираєтеся перетворити в імпровізовану майстерню, встановіть перфоровану панель, на якій за допомогою спеціальних гачків можна розташувати максимум основних інструментів – плоскогубці, викрутки та інше.


 
 

 
 
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner